Kategorie

Producenci

Grabie ogrodowe XXL dzielone GARDENA

Gardena

9666416-01

0 szt.

Na zamówienie

Cena netto:96,75 zł

brutto: 119,00 zł


Opis produktu

GARDENA combisystem - grabie wachlarzowe z tworzywa sztucznego XXL Vario znakomicie nadaje się do szybkiego grabienia dużych ilości liści, ściętej trawy, materiału spulchnionego i innych odpadów ogrodowych. Dzięki niezwykle dużej szerokości wynoszącej 77 cm narzędzie jest idealne do wykorzystania w ogrodzie. Urządzenie można szybko i łatwo podzielić na dwie części w celu wygodnego zebrania zgrabionego materiału. Można je także składać, aby nie zajmowały dużo miejsca.Grabie wachlarzowe z tworzywa sztucznego XXL Vario pasują do wszystkich trzonków GARDENA combisystem. Grabie wachlarzowe są wykonane z tworzywa sztucznego wysokiej jakości zapewniającego długotrwałe użytkowanie. Zintegrowana rurka aluminiowa gwarantuje stabilność narzędzia. Polecana długość trzonka wynosi 130 lub 150 cm (w zależności od wzrostu użytkownika). Okres gwarancji to 25 lat.

Mocne
GARDENA combisystem - grabie wachlarzowe z tworzywa sztucznego XXL są w całości wykonane z wysokojakościowego tworzywa sztucznego, a zintegrowana rurka aluminiowa zapewnia dużą stabilność.

Możliwość odłączania
Grabie wachlarzowe można łatwo podzielić na dwie części w celu wygodnego zebrania zgrabionego materiału lub w celu zaoszczędzenia miejsca podczas przechowywania. Grabie wachlarzowe w pozycji rozłożonej mają szerokość 77 cm, co pozwala na wydajną i szybką pracę.

 

Gardena Combisystem - to wiodąca oferta ergonomicznych narzędzi , umożliwiających dobranie odpowiedniego trzonka i narzędzia do każdej pracy wykonywanej w ogrodzie.

  • trzonek zawsze idealnie dopasowany do narzędzia
  • śruba z miękkiego tworzywa ułatwia mocowanie

Stabilne połączenie
Narzędzia combisystem pasują do każdego trzonka, a duża śruba mocująca gwarantuje bezpieczne i stabilne połączenia narzędzia z trzonkiem.

Pasuje do wszystkich trzonków
GARDENA narzędzia combisystem pasują do wszystkich trzonków combisystem. W zależności od potrzeb użytkownik ma do wyboru trzonki wykonane z drewna lub z aluminium, a także trzonki zaprojektowane tak, aby nie przeciążać kręgosłupa.

25 lat gwarancji
Wysoką jakość produktu potwierdza 25 letnia gwarancja.

Szerokość robocza (cm):
77
Zalecana długość trzonka (cm):
130/150
Materiał wykonania:
Tworzywo sztuczne
Zastosowanie:
Zgrabianie opadłych liści, ściętej trawy i innych odpadów ogrodowych
Dodatkowe informacje:
Możliwość podzielenia na dwie części do wygodnego zbierania zgrabionego materiału
Składane do wygodnego przechowywania
Duży zamek zatrzaskowy do łatwego rozłączania

Inne produkty z tej samej kategorii

Masz pytania dotyczące produktu: Grabie ogrodowe XXL dzielone GARDENA?
Wypełnij poniższy formularz.Proszę czekać, trwa wysyłanie formularza.