Kategorie

Promocje

Kontakt

BL SYSTEM Łukasz Belski

ul.Tarnowska 119
33-300 Nowy Sącz
tel: +48 18 444 34 34
e-mail: bl-system@bl-system.pldokumenty@bl-system.pl


NIP: 678-185-52-99 REGON:357377797
Numer konta: BNP Paribas 03 1750 0012 0000 0000 1051 0775

DZIAŁ SPRZEDAŻY MASZYN DO PRZYGOTOWANIA DREWNA OPAŁOWEGO I MASZYN LEŚNYCH:

Godziny otwarcia:

Pn-Pt 8:00-16:00
Sob nieczynne

Łukasz Belski tel. 606-288-181 e-mail: lukasz@bl-system.pl

Maciej Frączek tel. 608-698-300 e-mail: maciej@bl-system.pl                                                                                                       

KSIĘGOWOŚĆ:

dokumenty@bl-system.pl

faktury@bl-system.pl

tel. 726 013 300

Anita Horowska e-mail: anita.horowska@bl-system.pl

TRANSPORT:

tel. 726-033-300

Adrian Sajdak e-mail: adrian.sajdak@bl-system.pl

SPRZEDAŻ ALLEGRO:

tel. 608 069 500

Jan Stosur e-mail: jan.stosur@bl-system.pl

SPRZEDAŻ MASZYN OGRODOWYCH:

Godziny otwarcia:

Pn-Pt 8:00-18:00
Sob 8:00-14:00
Niedziela - nieczynne                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     

Dawid Ząber: tel. 608-698 400  e-mail: dawid.zaber@bl-system.pl
Tomasz Mróz:  tel. 608-698 400  e-mail: tomasz.mroz@bl-system.pl

SERWIS MASZYN OGRODOWYCH:

tel. 726 808 300                                                                                                                                                                                 

Mateusz Kalisz e-mail: mateusz.kalisz@bl-system.pl

SERWIS MASZYN LEŚNYCH:

tel. 726 023 300                                                                                                                                                                                 

Krystian Stępień e-mail: krystian.stepien@bl-system.pl

                                                                                   

SPRZEDAŻ MASZYN OGRODOWYCH-ODDZIAŁ GORLICE

ul.11 listopada 21
38-300 Gorlice
tel. 726-808-200

e-mail: gorlice@bl-system.pl

Godziny otwarcia:

Pn-Pt: 8:00-17:00
Sob: 8:00-14:00
Niedziela - nieczynne

Masz pytania do Nas? Wypełnij poniższy formularz.



Proszę czekać, trwa wysyłanie formularza.