Kategorie

BL SYSTEM Łukasz Belski

ul.Tarnowska 119
33-300 Nowy Sącz
tel: +48 18 444 34 34
e-mail: bl-system@bl-system.pl
www.bl-system.pl

NIP: 678-185-52-99 REGON:357377797
Numer konta: Raiffeisen Bank Polska 03 1750 0012 0000 0000 1051 0775

DZIAŁ SPRZEDAŻY MASZYN DO PRZYGOTOWANIA DREWNA OPAŁOWEGO I MASZYN LEŚNYCH:

Godziny otwarcia:

Pn-Pt 8:00-16:00
Sob nieczynne

Maciej Frączek tel. 608-698-300 e-mail: maciej@bl-system.pl                                                                                                        Adam Tomasiak tel. 726-013-300 e-mail: adam.tomasiak@bl-system.pl                                                                                          Damian Kiercz tel. 726-808-400 e-mail: damian.kiercz@bl-system.pl                                                                                          Łukasz Belski tel. 606-288-181 e-mail: lukasz@bl-system.pl

SERWIS:

e-mail: serwis@bl-system.pl
Marcin Nieć tel.726-023-300 e-mail: marcin.niec@bl-system.pl

SPRZEDAŻ MASZYN OGRODOWYCH:

Godziny otwarcia:

Pn-Pt 8:00-20:00
Sob 8:00-14:00

tel.608-698-400                                                                                                                                                                                        Daniel Rolka : e-mail: daniel.rolka@bl-system.pl                                                                                                                             Michał Karwala :e-mail: michal.karwala@bl-system.pl                                                                                                                     Łukasz Wąchała


SERWIS MASZYN OGRODOWYCH:

tel.726-808-300                                                                                                                                                                                         Henryk Szkaradek: e-mail: henryk.szkaradek@bl-system.pl                                                                                                           Bartłomiej Góra

KSIĘGOWOŚĆ:

Małgorzata Belska tel.606-667-171 e-mail:malgorzata@bl-system.pl


TRANSPORT:

tel.726-033-300                                                                                                                                                                                           Jolanta Antoniuk-Pawlikowska e-mail: jolanta@bl-system.pl
Magdalena Śmierciak e-mail: magdalena.smierciak@bl-system.pl


SPRZEDAŻ MASZYN OGRODOWYCH-ODDZIAŁ GORLICE

ul.11 listopada 21
38-300 Gorlice
tel.726-808-200

e-mail: gorlice@bl-system.pl

Godziny otwarcia:
Pn-Pt: 8:00-17:00
Sob: 8:00-14:00

Masz pytania do Nas? Wypełnij poniższy formularz.



Proszę czekać, trwa wysyłanie formularza.