Przechowywanie Aspire™

Przechowywanie Aspire™

Przechowywanie Aspire™ – porządek na ścianie, więcej miejsca w garażu i narzędzia zawsze „pod ręką”

System Husqvarna Aspire™ Storage to prosty, modularny sposób na odwieszenie i uporządkowanie narzędzi z linii Aspire (i nie tylko) na ścianie. W BL-System znajdziesz komplet akcesoriów ściennych: szynę montażową 640 mm (aluminium 3 mm), zestaw 5 haków, kompaktową półkę na drobiazgi/ładowarkę/akumulatory oraz sztywną skrzynkę do przechowywania i transportu minipilarki Aspire z osprzętem.

Co u nas znajdziesz?

  • Szyna do przechowywania Aspire™ – 640 mm szerokości, aluminium 3 mm. Montowana do ściany, pozwala „dosztukowywać” kolejne odcinki, gdy kolekcja narzędzi rośnie. Każde narzędzie Aspire ma w komplecie dedykowany hak pasujący do tej szyny, więc odwieszasz je bez dodatkowych adapterów.
  • Zestaw 5 haków Aspire™ – zaprojektowany pod pełną gamę Aspire oraz typowe narzędzia ogrodowe (ręczne, wąż, miotła). Haki możesz wpiąć w szynę albo przykręcić bezpośrednio do ściany – szybkie, elastyczne przechowywanie.
  • Półka do przechowywania akcesoriów Aspire™ – kompaktowa półeczka „na drobiazgi”: mieści 1 ładowarkę i 2 akumulatory (albo np. rękawice, olej do łańcucha). Idealna, gdy chcesz trzymać zasilanie 18 V i akcesoria w jednym miejscu.
  • Skrzynka Aspire™ (na minipilarkę) – chroni minipilarkę Aspire w przechowywaniu i transporcie; w środku ma wydzielone miejsca na 2 akumulatory 18 V POWER FOR ALL, ładowarkę i akcesoria (olej do łańcucha, zapasowy łańcuch/prowadnica, pilnik, instrukcja).

Korzyści:

  • Oszczędność miejsca – przenosisz sprzęt ze strefy podłogi na ścianę, porządkując korytarz w garażu czy komórce. Szyna 640 mm pozwala modułowo rozbudowywać panel w miarę potrzeb.
  • Gotowość „prosto z pudełka” – narzędzia Aspire mają w zestawie własny hak dopasowany do szyny, więc odwieszasz je bez kombinacji. Pojedyncze haki z zestawu spinasz z szyną albo wkręcasz bezpośrednio w ścianę.
  • Porządek w zasilaniu 18 V – półka porządkuje ładowarkę i akumulatory, a skrzynka spina „zestaw do przycinania” (minipilarka + pakiety + olej + pilnik) w jednym, przenośnym boxie.
  • Spójność całej linii Aspire™ – wybrane urządzenia (np. nożyce Aspire) są kompatybilne z Aspire Storage i mają hak do zawieszenia już w standardzie – to pomaga utrzymać porządek po pracy.